جلسه ریاست و مدیریت بیمارستان دکتر پیروز با اصحاب رسانه

پیرو جلسه ای که با قرار قبلی مورخ ۸ اسفند سال جاری در بیمارستان دکتر پیروز لاهیجان با اصحاب رسانه شهرستان لاهیجان برگزار گردید ، رئیس بیمارستان دکتر پیروز در مورد فعالیت ها و اقدامات انجام شده طی ۲ سال اخیر و همچنین اقدامات در حال انجام در مجموعه صحبت نمودند. دکتر محمد هاتف از توانایی ها و ظرفیت های بالای بیمارستان که مردم حتی در جریان موارد نیستند صحبت کردند و از خبرگزاری ها و اصحاب رسانه خواستند که همه را در جریان این خدمت رسانی ها قرار دهند تا مردم شهرستان و اطراف دغدغه ای در مورد درمان خود در این زمینه نداشته باشند و به بیمارستان مراجعه نمایند.

مدیریت بیمارستان نیز در ادامه ی جلسه اظهار داشتند ضمن انتقادپذیر بودن مجموعه و مسئولین بیمارستان بعضا انتقادات و اخبار کذب از بیمارستان منتشر می شود که می تواند مردم را آشفته سازد و در حالی که نیاز به درمان دارند با این اخبار کذب از مراجعه به بیمارستان خودداری می کنند و سلامتی خود را به خطر می اندازند و همچنین تقاضا داشتند که صحت و سقم اخبار را قبل از انتشار بررسی نمایند .

در انتها نیز از فعالیت اصحاب رسانه در همراهی بیمارستان خصوصا طی دوران کرونا با انتشار اخبار ممنوعیت تجمع و تردد های غیر ضروری و اطلاع رسانی های کمک های مردمی تشکر و قدردانی نمودند.

{author_name}
تصویر نویسنده :

مدیر سایت
عکاس

مدیر سایت

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 25 مرداد 1400